Smasher:Mr.R: Difference between revisions
From SmashWiki, the Super Smash Bros. wiki
Jump to navigationJump to search
Line 366: | Line 366: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|2GG: Prime Saga}}||April 23th-14th, 2019||9th||9th||{{Sm|CaptainZack}} | |{{Trn|2GG: Prime Saga}}||April 23th-14th, 2019||9th||9th||{{Sm|CaptainZack}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Pound 2019}}||April 19th-21st, 2019||17th||3rd||{{Sm|MuteAce}} | |||
|} | |} | ||