Fall 2019 PGRU: Difference between revisions
From SmashWiki, the Super Smash Bros. wiki
Jump to navigationJump to search
Line 142: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||International||style="background-color:#FFCC99;"|A | |{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||International||style="background-color:#FFCC99;"|A | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash Out 2019}}||November 16th, 2019||Continental||style="background-color:#99FF99;"|C | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|VCA 2019}}||November 22nd-24th, 2019||International||style="background-color:#99FF99;"|C | |{{Trn|VCA 2019}}||November 22nd-24th, 2019||International||style="background-color:#99FF99;"|C |