Fighter: Difference between revisions
From SmashWiki, the Super Smash Bros. wiki
Jump to navigationJump to search
Crazyman14 (talk | contribs) |
|||
Line 232: | Line 232: | ||
|style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Jigglypuff|g=SSBU|s=24x24px}} | |style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Jigglypuff|g=SSBU|s=24x24px}} | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|pokemon|24px}}{{uv|Pokémon}} | |style="text-align:left"|{{symbol|pokemon|24px}}{{uv|Pokémon}} | ||
|- | |||
|style="text-align:left"|[[Joker]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="background-color:#ffffaf;"|{{y|24px}} | |||
|style="text-align:left|{{symbol|persona|24px}}{{uv|Persona}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|[[Ken Masters|Ken]] | |style="text-align:left"|[[Ken Masters|Ken]] |