9,009
edits
Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Double Down 2022}}||July 8th-10th, 2022||13th||9th||{{Sm|Megaman}} | |{{Trn|Double Down 2022}}||July 8th-10th, 2022||13th||9th||{{Sm|Megaman}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Wavedash 2022}}||August 6th-7th, 2022||25th||1st||Azel | |||
|} | |} | ||
edits