25,083
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|colspan="7"|[[/History 1|History 1 (1-100)]] | |colspan="7"|[[/History 1|History 1 (1-100)]] | ||
|- | |- | ||
|colspan="7"|[[/History 2|History 2 (101- | |colspan="7"|[[/History 2|History 2 (101-136)]] | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash_Arena/Archive 28#Round 137: Fire Flower vs. Lip's Stick|137]]||[[File:FireflowerSSBB.jpg|50px]]||'''[[Fire Flower]]<br>22.5'''||[[Lip's Stick]]<br>16||[[File:Lipstick.jpg|50px]]||04/05/12||18/05/12 | |[[Forum:Smash_Arena/Archive 28#Round 137: Fire Flower vs. Lip's Stick|137]]||[[File:FireflowerSSBB.jpg|50px]]||'''[[Fire Flower]]<br>22.5'''||[[Lip's Stick]]<br>16||[[File:Lipstick.jpg|50px]]||04/05/12||18/05/12 | ||
Line 348: | Line 346: | ||
|[[Forum:Smash Arena/Archive 47#Round 233: Negative Zone vs. Peach Blossom|233]]||[[Image:Negative Zone - Brawl Trophy.png|50px]]||'''[[Negative Zone]]<br>29.5'''||[[Peach Blossom]]<br>8||[[Image:Peach Blossom - Brawl Trophy.png|50px]]||10/01/15||31/01/15 | |[[Forum:Smash Arena/Archive 47#Round 233: Negative Zone vs. Peach Blossom|233]]||[[Image:Negative Zone - Brawl Trophy.png|50px]]||'''[[Negative Zone]]<br>29.5'''||[[Peach Blossom]]<br>8||[[Image:Peach Blossom - Brawl Trophy.png|50px]]||10/01/15||31/01/15 | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash Arena#Round 234: Sing vs. Rest|234]]||[[Image:Jigglypuff Sing Smash 3DS.jpg|50px]]||[[Sing]]<br>6||'''[[Rest]]<br>26.5'''||[[Image:Jigglypuff Rest Smash 3DS.jpg|50px]]||31/01/15||21/02/15 | |[[Forum:Smash Arena/Archive 47#Round 234: Sing vs. Rest|234]]||[[Image:Jigglypuff Sing Smash 3DS.jpg|50px]]||[[Sing]]<br>6||'''[[Rest]]<br>26.5'''||[[Image:Jigglypuff Rest Smash 3DS.jpg|50px]]||31/01/15||21/02/15 | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash Arena#Round 235: Lakitu and Spinies vs. Excitebike vs. Infantry and Tanks|235]] | |[[Forum:Smash Arena#Round 235: Lakitu and Spinies vs. Excitebike vs. Infantry and Tanks|235]] | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
{|align="center" cellspacing="0" | {|align="center" cellspacing="0" | ||
|[[Image:LakituAssist.jpg|50x50px]]||[[Image:Bike.jpg|50x50px]]||[[Image:Infantry and Tanks Brawl.jpg|50x50px]] | |'''[[Image:LakituAssist.jpg|50x50px]]<br>18.5'''||[[Image:Bike.jpg|50x50px]]<br>11||[[Image:Infantry and Tanks Brawl.jpg|50x50px]]<br>8 | ||
|} | |} | ||
|21/02/15||ongoing | |21/02/15||21/03/15 | ||
|- | |||
|[[Forum:Smash Arena#Round 236: Link (SSB) vs. Captain Falcon (SSB)|236]]||[[Image:Link SSB.png|50x50px]]||[[Link (SSB)]]||[[Captain Falcon (SSB)]]||[[Image:Captain Falcon SSB.png|50x50px]]||21/03/15||ongoing | |||
|} | |} | ||
[[Category:Smash Arena]] | [[Category:Smash Arena]] |