9,009
edits
Line 188: | Line 188: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Anime World Coliseum}}||December 12th, 2021||1st||—||— | |{{Trn|Anime World Coliseum}}||December 12th, 2021||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Box: Lunch Box 18}}{{OnlineIcon}}||January 26th, 2022||13th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits