123
edits
(→368˚) |
AwsumSauce (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|Down aerial | |Down aerial | ||
|365° (grounded)<br>366° (aerial) | |365° (grounded)<br>366° (aerial) | ||
|- | |||
|[[Charizard]] | |||
|Up smash | |||
|368° | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=3|[[Cloud]] | |rowspan=3|[[Cloud]] |
edits