2,614
edits
mNo edit summary |
Smash Master (talk | contribs) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|[[Super Smash Con 2016]]||July 15th-17th, 2016||9th||7th||{{Sm|Rango}} | |[[Super Smash Con 2016]]||July 15th-17th, 2016||9th||7th||{{Sm|Rango}} | ||
|- | |||
|[[Shine 2016]]||August 26th-28th, 2016||4th||7th||{{Sm|SuperGirlKels}} | |||
|} | |} | ||
edits