727
edits
m (Text replacement - "\[\[(:)?Image:" to "[[$1File:") |
Sportsfanrob (talk | contribs) (→Comparison: I think someone forgot Grab a Trophy) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|{{y}} | |{{y}} | ||
|{{n}} | |{{n}} | ||
|{{n}} | |||
| colspan=2 |{{n}} | |||
|{{n}} | |||
|- | |||
| align="left" |[Snag the Trophies]] | |||
|{{n}} | |||
| {{bg|#FFCFCF}} {{y}} | |||
|{{n}} | |{{n}} | ||
| colspan=2 |{{n}} | | colspan=2 |{{n}} |
edits