71,107
edits
m (Text replacement - " collapsible uncollapsed" to "") |
m (→Super Smash Bros. Ultimate singles: top 32) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Yoshismash|France}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Yoshismash|France}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|25th||{{Sm|Sinogara|France}}||{{Head|Wii Fit Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Link91|France}}||{{Head|Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Mika|France}}||{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Jesuischoq|France}}||{{Head|Kirby|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Felker|France}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|RyuKai|France}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Dia|Belgium}}||{{Head|Peach|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Wari|France}}||{{Head|Lucario|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||