402
edits
mNo edit summary |
|||
Line 93: | Line 93: | ||
!width=8%|Games | !width=8%|Games | ||
|- | |- | ||
| | |[[Crazy Hand]] | ||
|Paralyzing Glaze | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |||
|[[Master Hand]] | |||
|Snapper | |Snapper | ||
|{{GameIcon|SSB4}}{{GameIcon|SSBU}} | |{{GameIcon|SSB4}}{{GameIcon|SSBU}} | ||
|- | |||
|Master Hand and Crazy Hand | |||
|Shadow Puppet (third bark) | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[ReDead]] | |[[ReDead]] |
edits