34,328
edits
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Kagaribi 11}}'''''||October 7th-8th, 2023||65th / 1,472||—||— | |'''''{{Trn|Kagaribi 11}}'''''||October 7th-8th, 2023||65th / 1,472||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kyokkan 4}}||November 4th, 2023||9th / 199||—||— | |||
|} | |} | ||