71,157
edits
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Melbourne Esports Open}}||August 31st-September 1st, 2019||7th||—||— | |{{Trn|Melbourne Esports Open}}||August 31st-September 1st, 2019||7th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Big Cheese 2}}||December 7th-8th, 2019||7th||3rd||Extra | |||
|} | |} | ||