71,265
edits
m (Text replacement - "(= *)Professional" to "$1High level") |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
|[[Smashmania XII]]||January 5th, 2019||3rd||1st||[[Fizz Khalifa]] | |[[Smashmania XII]]||January 5th, 2019||3rd||1st||[[Fizz Khalifa]] | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Factor 8}}||July 26th-28th, 2019||49th||17th||[[Wokonex]] | |'''{{Trn|Smash Factor 8}}'''||July 26th-28th, 2019||49th||17th||[[Wokonex]] | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO 2019}}||August 2nd-4th, 2019||65th||—||— | |'''''{{Trn|EVO 2019}}'''''||August 2nd-4th, 2019||65th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash The Frontier Union}}{{OnlineIcon}}||January 18th-19th, 2020||2nd||3rd||{{Sm|Thoughts}} | |{{Trn|Smash The Frontier Union}}{{OnlineIcon}}||January 18th-19th, 2020||2nd||3rd||{{Sm|Thoughts}} | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|{{Trn|SWT: Mexico Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||March 13th-14th, 2021||7th||—||— | |{{Trn|SWT: Mexico Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||March 13th-14th, 2021||7th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Factor 9}}||July 29th-31st, 2022||65th||25th||{{Sm|Ra}} | |'''''{{Trn|Smash Factor 9}}'''''||July 29th-31st, 2022||65th||25th||{{Sm|Ra}} | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Viva la Smash}}||October 22nd-23rd, 2022||13th||—||— | |{{Trn|Viva la Smash}}||October 22nd-23rd, 2022||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Fossil Smash - Primera Edición}}||January 21st-22nd, 2023||7th||—||— | |{{Trn|Fossil Smash - Primera Edición}}||January 21st-22nd, 2023||7th||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Smash Factor X}}'''''||July 28th-30th, 2023||65th / 701||17th / 108||Ra | |||
|} | |} | ||