9,009
edits
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Lockhart Series}}||August 9th, 2020||33rd||—||— | |{{Trn|Lockhart Series}}||August 9th, 2020||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Collective 2}}||August 16th, 2020||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits