71,269
edits
m (→External links) Tag: Mobile edit |
m (→Project M) |
||
Line 288: | Line 288: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Low Tier City 6}}||July 27th-29th, 2018||33rd||5th||{{Sm|Boringman}} | |{{Trn|Low Tier City 6}}||July 27th-29th, 2018||33rd||5th||{{Sm|Boringman}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Plus Ultra}}||September 15th, 2018||13th||5th||Wyld | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Be Mine?}}||February 16th, 2019||5th||3rd||Wyld | |{{Trn|Be Mine?}}||February 16th, 2019||5th||3rd||Wyld |