71,255
edits
Line 161: | Line 161: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Frame Perfect Series 3: ONLINE}}||November 7th, 2020||13th||—||— | |{{Trn|Frame Perfect Series 3: ONLINE}}||November 7th, 2020||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Rollback Rumble: Summit X Qualifier}}||November 14th 2020||5th||—||— | |||
|} | |} | ||