71,096
edits
m (Text replacement - " ==External Links== " to " ==External links== ") |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/smashville-5/events/wii-u-singles/brackets Smashville 5]||December 10th, 2016||7th||4th||Renegade | |[https://smash.gg/tournament/smashville-5/events/wii-u-singles/brackets Smashville 5]||December 10th, 2016||7th||4th||Renegade | ||
|- | |||
|{{Trn|Choctaw Festival of Gaming}}||March 3rd-5th, 2017||7th||???||??? | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/master-hand-monthly-13/events/wii-u-singles/brackets/144840/405771 Master Hand Monthly #13]||August 26th, 2017||—||3rd||Benson Obama | |[https://smash.gg/tournament/master-hand-monthly-13/events/wii-u-singles/brackets/144840/405771 Master Hand Monthly #13]||August 26th, 2017||—||3rd||Benson Obama |