9,346
edits
JustaSamsher (talk | contribs) |
|||
Line 94: | Line 94: | ||
|[https://smash.gg/tournament/boss-rush-the-moon/events/melee-singles/brackets/151840 Boss Rush: The Moon]||September 16th, 2017||—||2nd||{{Sm|La Luna}} | |[https://smash.gg/tournament/boss-rush-the-moon/events/melee-singles/brackets/151840 Boss Rush: The Moon]||September 16th, 2017||—||2nd||{{Sm|La Luna}} | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/esports-arizona-talking-stick-resort/events/super-smash-bros-melee-singles/brackets/164983 | |[https://smash.gg/tournament/esports-arizona-talking-stick-resort/events/super-smash-bros-melee-singles/brackets/164983 Talking Stick Resort]||October 21st, 2017||—||2nd||{{Sm|Tai}} | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/boss-rush-mexico/events/melee-singles/brackets/167640 Boss Rush: Mexico]||October 28th, 2017||—||2nd||{{Sm|Eddy Mexico}} | |[https://smash.gg/tournament/boss-rush-mexico/events/melee-singles/brackets/167640 Boss Rush: Mexico]||October 28th, 2017||—||2nd||{{Sm|Eddy Mexico}} | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/avengers-infinite-melee/events/melee-singles/brackets/235651/544336 Avengers: Infinite Melee]||April 27th-28th, 2018||4th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/avengers-infinite-melee/events/melee-singles/brackets/235651/544336 Avengers: Infinite Melee]||April 27th-28th, 2018||4th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/esports-arizona-talking-stick-resort-4/events/super-smash-bros-melee-doubles/brackets/277370 Talking Stick Resort 4]||June 23rd, 2018||—||4th||Taj | |||
|} | |} | ||
edits