71,096
edits
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|2GG: Run it Back}}||September 7th, 2019||17th||9th||{{Sm|Winter}} | |{{Trn|2GG: Run it Back}}||September 7th, 2019||17th||9th||{{Sm|Winter}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Cleveland Gaming Classic}}||November 16th, 2019||4th||9th||{{Sm|Korra}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Class Change Monk}}||February 8th, 2020||4th||1st||{{Sm|Toast}} | |{{Trn|Class Change Monk}}||February 8th, 2020||4th||1st||{{Sm|Toast}} |