71,038
edits
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Galaxy Gambit}}||September 3rd, 2020||5th||—||— | |{{Trn|Galaxy Gambit}}||September 3rd, 2020||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|BestNexpo 3: Arcadian}}||November 12th, 2020||1st||—||— | |||
|} | |} | ||