24,977
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 305: | Line 305: | ||
|- | |- | ||
|Mr. Game & Watch||4||0||0||100%||80||0||0||80||20 | |Mr. Game & Watch||4||0||0||100%||80||0||0||80||20 | ||
|- | |||
|Flat Zone||1||0||0||100%||17||0||0||17||17 | |||
|- | |||
|Flat Zone 2||0||0||1||0%||0||0||14.5||14.5||14.5 | |||
|- | |- | ||
|Pit||1||0||1||50%||25||0||8||33||16.5 | |Pit||1||0||1||50%||25||0||8||33||16.5 | ||
Line 427: | Line 431: | ||
|Fire Emblem||11||3||5||66%||200.5||35.5||52.5||288.5||15.18421053 | |Fire Emblem||11||3||5||66%||200.5||35.5||52.5||288.5||15.18421053 | ||
|- | |- | ||
|Game & Watch|| | |Game & Watch||5||0||1||83%||97||0||14.5||111.5||18.58333333 | ||
|- | |- | ||
|Kid Icarus||1||1||2||38%||25||16.5||20||61.5||15.375 | |Kid Icarus||1||1||2||38%||25||16.5||20||61.5||15.375 |