24,978
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash Arena/Archive XIV#Round 69: Mute City vs. Port Town Aero Dive|69]]||[[File:MuteCity.jpg|50px]]||[[Mute City]]<br>14||'''[[Port Town Aero Dive]]<br>21'''||[[File:Port Town Aero Dive.jpg|50px]]||14/01/11||21/01/11 | |[[Forum:Smash Arena/Archive XIV#Round 69: Mute City vs. Port Town Aero Dive|69]]||[[File:MuteCity.jpg|50px]]||[[Mute City]]<br>14||'''[[Port Town Aero Dive]]<br>21'''||[[File:Port Town Aero Dive.jpg|50px]]||14/01/11||21/01/11 | ||
|- | |||
|[[Forum:Smash Arena/Archive XIV#Round 70: Giga Bowser vs. Crazy Hand|70]]||[[File:Giga Bowser Melee Trophy.png|50px]]||'''[[Giga Bowser]]<br>21'''||[[Crazy Hand]]<br>12||[[File:CrazyHand.jpg|50px]]||21/01/11||28/01/11 | |||
|} | |} |