24,982
edits
(New Page: {{archive}} {|class="wikitable" style="text-align:center;width:100%" |- !Round!!colspan="4"|Participants!!colspan="2"|Timespan |- |[[Forum:Smash_Arena/Archive_I#Week 1: Mario v. Bowser|1]...) |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash_Arena/Archive_IV#Week 20: Falco vs. King Dedede|20]]||[[File:FalcoBrawl.jpg|50px]]||'''[[Falco]]<br>13.5'''||[[King Dedede]]<br>13||[[File:DDD.jpg|50px]]||28/02/09||06/03/09 | |[[Forum:Smash_Arena/Archive_IV#Week 20: Falco vs. King Dedede|20]]||[[File:FalcoBrawl.jpg|50px]]||'''[[Falco]]<br>13.5'''||[[King Dedede]]<br>13||[[File:DDD.jpg|50px]]||28/02/09||06/03/09 | ||
|- | |||
|[[Forum:Smash_Arena/Archive_V#Week 21: Shadow vs. Waluigi|21]]||[[File:ShadpwAT.jpg|50px]]||'''[[Shadow]]<br>15'''||[[Waluigi]]<br>7||[[File:Waluigi AssistTrophy.jpg|50px]]||06/03/09||12/03/09 | |||
|} | |} |