3,678
edits
Roadrunnerto (talk | contribs) m (Adding reference) |
(→List of paralyzing attacks: Added Kazuya.) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|{{SSB4|Ike}} | |{{SSB4|Ike}} | ||
|[[Paralyzing Counter]] | |[[Paralyzing Counter]] | ||
|- | |||
|{{SSBU|Kazuya}} | |||
|[[Electric Wind God Fist]] | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[Kirby]] | |[[Kirby]] |
edits