789
edits
Broskiplays (talk | contribs) (Added Pig from Cubivore to Others Spirits) |
|||
Line 724: | Line 724: | ||
|Easier Perfect Shield | |Easier Perfect Shield | ||
|''{{s|wikipedia|Wii Party}}'' | |''{{s|wikipedia|Wii Party}}'' | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Pig(cubivore).png|108px]] | |||
|Pig | |||
| | |||
|Novice | |||
| | |||
|''{{s|wikipedia|Cubivore}}'' | |||
| | | | ||
| | | |
edits