7,949
edits
(New fighter) Tag: Mobile edit |
m (→Order) Tag: Mobile edit |
||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|80||{{CharHead|Mythra|SSBU|hsize=20px}} | |80||{{CharHead|Mythra|SSBU|hsize=20px}} | ||
|- | |||
|81||{{CharHead|Kazuya|SSBU|hsize=20px}} | |81||{{CharHead|Kazuya|SSBU|hsize=20px}} | ||
|} | |} |
edits