12,192
edits
m (Removed protection from "Yoshi (SSBU)/Hitboxes": Bot: Unprotecting a list of files) |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|Down aerial || Flutter Kick || [[File:YoshiDAirSSBU.gif|500px]] | |Down aerial || Flutter Kick || [[File:YoshiDAirSSBU.gif|500px]] | ||
|- | |||
|Down aerial (landing)|| Flutter Kick || [[File:YoshiDAirLandingSSBU.gif|500px]] | |||
|- | |- | ||
|Neutral special||[[Egg Lay]]|| [[File:YoshiNSpecialSSBU.gif|500px]] | |Neutral special||[[Egg Lay]]|| [[File:YoshiNSpecialSSBU.gif|500px]] |
edits