25,018
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 180: | Line 180: | ||
|Ganondorf||1||0||4||20%||13||0||27||40||8 | |Ganondorf||1||0||4||20%||13||0||27||40||8 | ||
|- | |- | ||
|Tingle||0||0|| | |Tingle||0||0||2||0%||0||0||17||17||8.5 | ||
|- | |- | ||
|Hyrule Castle||0||0||1||0%||0||0||17||17||17 | |Hyrule Castle||0||0||1||0%||0||0||17||17||17 | ||
Line 277: | Line 277: | ||
|- | |- | ||
|Electrode||0||0||1||0%||0||0||7||7||7 | |Electrode||0||0||1||0%||0||0||7||7||7 | ||
|- | |||
|Togepi||1||0||0||100%||22.5||0||0||22.5||22.5 | |||
|- | |- | ||
|Suicune||0||0||1||0%||0||0||14.5||14.5||14.5 | |Suicune||0||0||1||0%||0||0||14.5||14.5||14.5 | ||
Line 497: | Line 499: | ||
|Donkey Kong||7||0||7||50%||114.5||0||79.5||194||13.85714286 | |Donkey Kong||7||0||7||50%||114.5||0||79.5||194||13.85714286 | ||
|- | |- | ||
|The Legend of Zelda||13||4|| | |The Legend of Zelda||13||4||18||43%||193||58||174||425||12.14285714 | ||
|- | |- | ||
|Metroid||5||4||11||35%||77||60||117.5||254.5||12.725 | |Metroid||5||4||11||35%||77||60||117.5||254.5||12.725 | ||
Line 505: | Line 507: | ||
|Star Fox||9||1||7||56%||168.5||15.5||80||264||15.52941176 | |Star Fox||9||1||7||56%||168.5||15.5||80||264||15.52941176 | ||
|- | |- | ||
|Pokémon|| | |Pokémon||27||2||16||62%||521||28||188.5||737.5||16.38888889 | ||
|- | |- | ||
|F-Zero||13||0||4||76%||216.5||0||51.5||268||15.76470588 | |F-Zero||13||0||4||76%||216.5||0||51.5||268||15.76470588 |