9,009
edits
Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: NA East Ultimate Regional Finals}}||November 6th-7th, 2021||13th||—||— | |{{Trn|SWT: NA East Ultimate Regional Finals}}||November 6th-7th, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/ultimate-xanadu-430/events Xanadu 340]||November 9th, 2021||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits