2,804
edits
Aidanzapunk (talk | contribs) m (Just some minor things I caught.) |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|{{Head|Bowser Jr.|s=32px|cl=Larry|g=SSB4}} [[Koopalings]]||1988||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||26 | |{{Head|Bowser Jr.|s=32px|cl=Larry|g=SSB4}} [[Koopalings]]||1988||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||26 | ||
|- | |||
|{{Head|Daisy|s=32px}} [[Daisy]]||1989||[[File:SSBU_Icon.png|32px]] 2018||19 | |||
|- | |- | ||
|{{Head|Yoshi|s=32px}} [[Yoshi]]||1990||[[File:SSB64_Icon.png|32px]] 1999||9 | |{{Head|Yoshi|s=32px}} [[Yoshi]]||1990||[[File:SSB64_Icon.png|32px]] 1999||9 | ||
Line 46: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Head|Zero Suit Samus|s=32px}} [[Zero Suit Samus]]||2004||[[File:SSBB_Icon.png|32px]] 2008||4 | |{{Head|Zero Suit Samus|s=32px}} [[Zero Suit Samus]]||2004||[[File:SSBB_Icon.png|32px]] 2008||4 | ||
|- | |||
|{{Head|Ridley|s=32px}} [[Ridley]]||2018||[[File:SSBU_Icon.png|32px]] 2018||22 | |||
|- | |- | ||
|{{Head|Kirby|s=32px}} [[Kirby]]||1992||[[File:SSB64_Icon.png|32px]] 1999||7 | |{{Head|Kirby|s=32px}} [[Kirby]]||1992||[[File:SSB64_Icon.png|32px]] 1999||7 | ||
Line 120: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|{{Head|Shulk|s=32px}} [[Shulk]]||2010||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||4 | |{{Head|Shulk|s=32px}} [[Shulk]]||2010||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||4 | ||
|- | |||
|{{Head|Inkling|s=32px}} [[Inkling]]||2014||[[File:SSBU_Icon.png|32px]] 2018||4 | |||
|- | |- | ||
|[[File:MaleMiiHeadSSB4-U.png|32px]] [[Mii]]||2006||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||8 | |[[File:MaleMiiHeadSSB4-U.png|32px]] [[Mii]]||2006||[[File:SSB4_Icon.png|32px]] 2014||8 |
edits