356
edits
(Undid edit by 108.179.35.194: this looks like advertising) |
Furby Cheat (talk | contribs) m (→Singles) |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|DoH|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|DoH|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|Weon-X|Canada}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Mafia|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Cyrain|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|G$|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Ben Grimm|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Reno|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Nando|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|T. Webb|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits