2,729
edits
Mistiryshak (talk | contribs) m (→Wii U Version: We have on-site pages for those) |
Mistiryshak (talk | contribs) m (→Wii U Version: https://www.youtube.com/watch?v=uK18MpRhNgA 0:20) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| [[Ridley]] || [[File:RidleyTrophyWiiU.png|75px]]|| | | [[Ridley]] || [[File:RidleyTrophyWiiU.png|75px]]|| | ||
|- | |||
| {{b|Metroid|creature}} || || | |||
|- | |- | ||
| [[Gunship]] || [[File:GunshipTrophyWiiU.png|75px]]|| | | [[Gunship]] || [[File:GunshipTrophyWiiU.png|75px]]|| |
edits