9,009
edits
Line 499: | Line 499: | ||
|- | |- | ||
|[[Tournament:LEVO 12 SCL Qualifier|LEVO #12 | SCL Qualifier]] {{OnlineIcon}}||April 10th, 2021||3rd||—||— | |[[Tournament:LEVO 12 SCL Qualifier|LEVO #12 | SCL Qualifier]] {{OnlineIcon}}||April 10th, 2021||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|LG Ginger's Pot O' Gold: May}}{{OnlineIcon}}||May 16th, 2021||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits