71,479
edits
Line 451: | Line 451: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ultimate WANTED 3}}||August 12th-15th, 2021||3rd||3rd||{{Sm|Larry Lurr}} | |{{Trn|Ultimate WANTED 3}}||August 12th-15th, 2021||3rd||3rd||{{Sm|Larry Lurr}} | ||
|- | |||
|{{Trn|True Cryme}} EMEA singles{{OnlineIcon}}||August 21st, 2021||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||