66
edits
Tag: Mobile edit |
MrTrombone (talk | contribs) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|2019||[[GENESIS 6]]||Juan Debiedma||{{Sm|Hungrybox|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Axe|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}} | |2019||[[GENESIS 6]]||Juan Debiedma||{{Sm|Hungrybox|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Axe|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}} | ||
|- | |||
|2020||[[GENESIS 7]]||Zain Naghmi||{{Sm|Zain|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Hungrybox|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
edits