3,628
edits
Line 228: | Line 228: | ||
|- | |- | ||
| [[File:NessHeadSSB4-3.png|link=Ness|middle|32px]] {{SSB4|Ness}} || || PK Ness! || || | | [[File:NessHeadSSB4-3.png|link=Ness|middle|32px]] {{SSB4|Ness}} || || PK Ness! || || | ||
|- | |||
| [[File:FoxHeadSSB4-3.png|link=Fox|middle|32px]] {{SSB4|Fox}} || || Fox Fox Fox! || || | |||
|- | |- | ||
| [[File:VillagerHeadSSB4-3.png|link=Villager|middle|32px]] {{SSB4|Villager}} || || Vill-a-ger! || || | | [[File:VillagerHeadSSB4-3.png|link=Villager|middle|32px]] {{SSB4|Villager}} || || Vill-a-ger! || || |
edits