34,669
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
| mainssbu = Palutena | | mainssbu = Palutena | ||
| otherssbu = Samus | | otherssbu = Samus | ||
| 2ndotherssbu = Dark Samus | | 2ndotherssbu = Wario | ||
| retiredssbu = Dark Samus | |||
| rankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 39th | | rankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 39th | ||
| bestrankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 39th | | bestrankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 39th | ||
Line 230: | Line 231: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||5th / 1,348||17th / 176||Neeroz | |{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||5th / 1,348||17th / 176||Neeroz | ||
|- | |||
|{{Trn|MI TEMPS X FIVE|g=SSBU}}||September 30th, 2023||1st / 111||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hylian Zone 3|g=SSBU}}||October 22nd, 2023||1st / 135||—||— | |{{Trn|Hylian Zone 3|g=SSBU}}||October 22nd, 2023||1st / 135||—||— | ||
Line 240: | Line 243: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 10|g=SSBU}}||January 6th-8th, 2024||33rd / 1,275||—||— | |{{Trn|Umebura SP 10|g=SSBU}}||January 6th-8th, 2024||33rd / 1,275||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Gaming Rouen 2024|g=SSBU}}||January 21st, 2024||1st / 101||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Meudon Esport|g=SSBU}}||February 3rd, 2024||5th / 124||—||— | |{{Trn|Meudon Esport|g=SSBU}}||February 3rd, 2024||5th / 124||—||— | ||
Line 256: | Line 261: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KRBanger 4|g=SSBU}}||April 6th, 2024||1st / 98||—||— | |{{Trn|KRBanger 4|g=SSBU}}||April 6th, 2024||1st / 98||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Game is Game|g=SSBU}}||April 20th-21st, 2024||5th / 503||—||— | |||
|} | |} | ||