33,443
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 6|g=SSBU}}||June 17th, 2023||17th / 309||—||— | |{{Trn|KOWLOON 6|g=SSBU}}||June 17th, 2023||17th / 309||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|gala 1|g=SSBU}}||February 25th, 2024||3rd / 59||—||— | |||
|} | |} | ||
edits