71,404
edits
Line 361: | Line 361: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Riptide 2022}}||September 9th-11th, 2022||33rd||2nd||Dark Wizzy | |{{Trn|Riptide 2022}}||September 9th-11th, 2022||33rd||2nd||Dark Wizzy | ||
|- | |||
|{{Trn|Glitch - Regen}}||September 23rd-25th, 2022||9th||1st||Dark Wizzy | |||
|} | |} | ||