9,009
edits
Line 222: | Line 222: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 8}}||July 30th-31st, 2022||17th||—||— | |{{Trn|Kagaribi 8}}||July 30th-31st, 2022||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Maesuma TOP 9}}||August 27th, 2022||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits