71,304
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/WZS5 WarZone5]||April 2nd, 2016||3rd||—||— | |[http://challonge.com/WZS5 WarZone5]||April 2nd, 2016||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Desert Knights 2}}||August 16th, 2016||3rd||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Dubai X VGBootcamp}}||March 31st-April 1st, 2017||7th||13th||{{Sm|Kailex}} | |{{Trn|Dubai X VGBootcamp}}||March 31st-April 1st, 2017||7th||13th||{{Sm|Kailex}} |