9,009
edits
Line 441: | Line 441: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|M-Kolosseum 4}}||November 21st, 2020||17th||—||— | |{{Trn|M-Kolosseum 4}}||November 21st, 2020||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG West Coast Invitational}}||November 29th, 2020||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits