71,288
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Frostbite 2018}}||February 9th-11th, 2018||65th||65th||Cilvanis | |{{Trn|Frostbite 2018}}||February 9th-11th, 2018||65th||65th||Cilvanis | ||
|- | |||
|{{Trn|Naifu Wars: Civil War 2}}||February 17th, 2018||9th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Aegis}}||April 21st, 2018||9th||1st||Daybreak | |{{Trn|Aegis}}||April 21st, 2018||9th||1st||Daybreak |