71,322
edits
Line 150: | Line 150: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 8}}||March 7th, 2020||Japan||style="background-color:#FFCC99;"|A | |{{Trn|Umebura SP 8}}||March 7th, 2020||Japan||style="background-color:#FFCC99;"|A | ||
|- | |||
|{{Trn|Phantom 2020}}||March 7th-8th, 2020||International||style="background-color:#99FF99;"|C | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 9}}||March 20th, 2020||Japan||style="background-color:#99FF99;"|C | |{{Trn|Karisuma SP 9}}||March 20th, 2020||Japan||style="background-color:#99FF99;"|C |