List of abbreviations: Difference between revisions
→Character-specific terms
Line 184: | Line 184: | ||
|- | |- | ||
|RDR||[[Rising Drill Rest]]||[[Jigglypuff]] | |RDR||[[Rising Drill Rest]]||[[Jigglypuff]] | ||
|- | |||
|DJCZ||[[Double jump cancel zair]]||[[Lucas]] | |||
|} | |} | ||
Line 184: | Line 184: | ||
|- | |- | ||
|RDR||[[Rising Drill Rest]]||[[Jigglypuff]] | |RDR||[[Rising Drill Rest]]||[[Jigglypuff]] | ||
|- | |||
|DJCZ||[[Double jump cancel zair]]||[[Lucas]] | |||
|} | |} | ||