71,479
edits
Line 445: | Line 445: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|"Lit"vitational}}||September 22nd, 2023||1st / 16||—||— | |{{Trn|"Lit"vitational}}||September 22nd, 2023||1st / 16||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|CIRQUE Du CFL 2}}||September 23rd, 2023||2nd / 174||—||— | |||
|} | |} | ||