33,581
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
m (→{{forwiiu}}) Tag: Mobile edit |
||
Line 188: | Line 188: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/sumabato-cyclops-52/events/wii-u-singles/brackets/252490 Sumabato x Cyclops #52]||June 1st, 2018||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/sumabato-cyclops-52/events/wii-u-singles/brackets/252490 Sumabato x Cyclops #52]||June 1st, 2018||2nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma Revolution 2}}||June 24th, 2018||25th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato 26}}||June 30th, 2018||33rd||—||— | |{{Trn|Sumabato 26}}||June 30th, 2018||33rd||—||— |
edits