71,304
edits
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|ALPHA III}}||July 27th-28th, 2019||1st||—||— | |{{Trn|ALPHA III}}||July 27th-28th, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2019}}||August 8th-11th, 2019||65th||33rd||{{Sm|Juuuuul}} | |||
|} | |} | ||