5,865
edits
m (EXemplary Logic moved page Afterlife to Tournament:Afterlife: seeding new namespace) |
|||
Line 39: | Line 39: | ||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=8937 Afterlife 10]||August 21st, 2016||51||Greward||Marcbri | |[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=8937 Afterlife 10]||August 21st, 2016||51||Greward||Marcbri | ||
|- | |- | ||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?t=9019 Afterlife 11 Arcadian]||September 18th, | |[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?t=9019 Afterlife 11 Arcadian]||September 18th, 2016||44||Marcpq||{{Sm|Ferilat}} | ||
|- | |- | ||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9065 Afterlife 12]||October 9th, 2016||50||Greward||Marcbri | |[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9065 Afterlife 12]||October 9th, 2016||50||Greward||Marcbri | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9246 Afterlife 14]||December 30th, 2016||38||Marcbri||Rydle | |[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9246 Afterlife 14]||December 30th, 2016||38||Marcbri||Rydle | ||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9274 Afterlife 15]||January 2017||30||Marcbri||Sisqui | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9364 Afterlife 16]||2017||38||Marcbri||{{Sm|Death_Alex}} | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9431 Afterlife 17]||2017||38||Marcbri||{{Sm|MaZzone}} | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9482 Afterlife 18]||2017||29||{{Sm|Willyyy}}||{{Sm|MT}} | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9595 Afterlife 19]||2017||43||Marcbri||Sisqui | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9672 Afterlife 20]||2017||35||Marcbri||MT | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9748 Afterlife 21]||2017||34||Greward||Marcbri | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9811 Afterlife 22]||2017||47||Rydle||Marcbri | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9877 Afterlife 23]||2017||51||MT||Willyyy | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9951 Afterlife 24 Arcadian]||2017||45||{{Sm|Vilxs}}||{{Sm|Veyron}} | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10046 Afterlife 25]||2017||20||Marcbri||marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10066 Afterlife 26]||2017||28||Rydle||Marcbri | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10131 Afterlife 27]||2017 or 2018||31||Marcbri||marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10170 Afterlife 28]||2018||35||Marcbri||marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10233 Afterlife 29 Arcadian]||2018||34||{{Sm|Pocafeiner}}||{{Sm|Lucky}} | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10281 Afterlife 30]||2018||35||Marcbri||marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10393 Afterlife 31]||2018||35||Marcbri||MT | |||
|- | |||
|Afterlife 32||July 1st, 2018||37||Greward||MT | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10500 Afterlife 33]||July 29th, 2018||41||Marcbri||Marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10455 Afterlife 34]||August 19th, 2018||38||sisqui||marcpq | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10575 Afterlife 35 Arcadian]||September 23rd, 2018||38||{{Sm|Osuma}}||Lucky | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=10638 Afterlife 37]||November 18th, 2018||54||Marcbri||Marcpq | |||
|} | |} | ||
edits